Про нас

Ermitage Decor: Завод  виробник гіпсової ліпнини, Фасадного декору, 3д панелей та декоративних камінів. Також наша студія ліпного декору Ермітаж Декор надає послуги: монтажу, фарбування, росписи, золочення, реставрації, розробки і виготовлення унікального декору і вибору дизайну для інтер'єрів та екстер'єрів.


Наші переваги: Власне виробництво, висока якість продукції, професійний монтаж, асортимент більше 3000 найменувань, повний спектр послуг: розробка проекту, виготовлення, монтаж, фарбування, тонування, золочення, декорування. 


Коротко про нас: У 2004 році була відкрита майстерня з виробництва ліпного декору з гіпсу під назвою Ермітаж у м. Харків. Були вкладені великі інвестиції, майстерня Петергоф м. Москва передала нам свої технологи і величезний модельний фонд. У 2013 році ми перейменувалися в Ermitage Decor. В цей же рік ми відкрили власне виробництво фасадного декору за американськими технологіями. У 2017 на базі виробництва гіпсової ліпнини були відкриті підрозділи виробництва 3д панелей і гіпсової плитки. На сьогодні Ermitage Decor Є найбільшим виробником ліпнини на території України, лідером за якістю й асортиментом.