Категорії
Рекомендовані
Нові надходження

Акции

Останні відгуки
ГАРАНТІЯ НИЗКИХ ЦІН

У ВАС ВЖЕ Є КОШТОРИС НА ЛІПНИНУ З ГІПСУ АБО ПОЛІУРЕТАНУ? ПРИШЛТЬ її І МИ ПОКАЖЕМО РІЗНИЦЮ!

Новини
Різдвяна та Новорічна акція ErmitageDecor 2020.

11.12.2020

*** Merry Christmas and Happy New year! ***Даруємо вам приємні знижки на честь Різдва і Нового Року Акційні пропозиції дійсні з 14..

Black Friday 2020. Дуже чорна п'ятниця в ErmitageDecor

20.11.2020

Black Friday 2020Чорна п'ятниця в ErmitageDecor ... такої чорної ще не було!  Унікальна можливість замовити гіпсову ліпнину з боже..

Різдвяна акція в ErmitageDecor

28.12.2019

Довгоочікувані різдвяні знижки зустрічають вас в компанії ErmitageDecor. -20%, -30%, -50%.   Умови акції ..

Акция Black Friday в ErmitageDecor

27.11.2019

Довгоочікувані дні умопомпрочітельних знижок зустрічають вас в компанії ErmitageDecor.-30%, -40%, -60%.   унікальна можливіс..

Студія архітектурного ліпного декору «ErmitageDecor»

«ErmitageDecor» - виробник декору для фасаду та інтер'єру, що надає повний комплекс послуг. Дизайнери студії віртуозно розробляють ефектні ескізи, майстри цехів в точності відтворюють необхідні форми і фактури, а монтажники професійно виконують установку ліпнини на об'єкті. Замовникам залишається лише прийняти готову роботу - візуально оцінити естетику і красу оформленого фасаду приватного будинку, офісу, торгового центру, переконатися в якості і детального опрацювання кожного елемента.

Майстерня ліпнини з гіпсу: гарантія відмінного рівня клієнтського сервісу

Студія фасадного декору налагодила виробництво в Харкові, однак бажання купити товари в інтернет магазині гіпсової ліпнини проявляють жителі всієї країни, зацікавлені в довговічних і практичних прикрасах для нерухомої власності. Клієнти «ErmitageDecor» отримують доступ до таких переваг:
  1. Прозорі ціни
Користуючись пропозиціями постачальника можна недорого придбати ліпнину, замовити виготовлення ексклюзивного декору за оригінальними кресленнями і художнім начерками.
  1. Цікаві ідеї для кожного проекту
Майстри студії не користуються шаблонними рішеннями. Вони враховують специфіку кожної будівлі, щоб допомогти власникам задекорувати фасади максимально гармонійно і акуратно.
  1. Всебічні послуги
Фахівці не тільки створюють фасадні прикраси з гіпсу, а й займаються реконструкцією і відновленням пошкоджених композицій. Можливе надання супутніх послуг:
  • нанесення позолоти;
  • фарбування;
  • збірка і розбирання гіпсових конструкцій.

Виробник 3D панелей: ставка на нові технології і перевірену сировину

Представлені на сторінках каталогу інтернет магазин 3д панелі відповідають найжорсткішим стандартам. Гідні експлуатаційні властивості товарів забезпечені ретельним підходом виробника до вибору витратних матеріалів і використовуваних технологій. Студія поставляє декор, який стійко виносить атмосферні опади, механічні навантаження, перепади температур.