Розетки стельові з гіпсуГіпсові стельові розетки актуальні при декоруванні центральної зони стелі - найчастіше по периметру люстри. За допомогою використання такого елемента вийде гармонізувати стельове простір, надати більшої ефектності інтер'єру. Гіпсова розетка під люстру буде доречна в приміщенні, виконаному і в класичному стилі, і в будь-якому більш сучасному.

Призначення гіпсових стельових розеток

Розетка з гіпсу на стелю в першу чергу орієнтована акцентувати увагу на красі люстри. Одночасно з цим ліпнина навколо люстри зобов'язана максимально точно збігатися за стилем із загальним оформленням приміщення. Також можливе використання виробу не за його прямим призначенням, а як обрамлення настінних світильників. Недорого замовити вподобану модель пропонується безпосередньо на сайті або зателефонувавши по телефону. Оскільки ціна кожної з них більш ніж демократична, витрати на придбання декору не зажадають масштабних фінансових вкладень.

Специфіка вибору ліпнини під люстру

Перш, ніж купити даний декоративний елемент в Харкові, важливо врахувати ряд нюансів. Ліпнина на стелю під люстру представлена ​​в інтернет-магазині в широкому асортименті. Позиції каталогу відрізняються за формою, розмірами, узорів. Останні можуть бути геометричними, геральдичними, абстрактними. Вибір вироби повинен базуватися на:
 - стилістичної сполучуваності з наявної концепцією дизайну приміщення. При виникненні сумнівів у визначенні відповідної форми і візерунка краще віддати перевагу типову круглу модель з лаконічним візерунком;
 - Відповідно розміром люстри і приміщення, оскільки масивні зразки недоречні в малогабаритних приміщеннях з мініатюрними люстрами і навпаки.
Коли підходить ліпнина під люстру буде обрана, можна переходити до оформлення замовлення. При виникненні труднощів рекомендується вдатися до консультативної підтримки фахівців студії. Співробітники оперативно нададуть точну інформацію про характеристики товару, озвучать нюанси оплати і доставки.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані