Бетонні парканиОгорожі з бетонних секцій затребувані для огорожі адміністративних і прибудинкових територій. Ті, кому вдалося купити складальної бетонний паркан для своєї ділянки, вже відчули всі його сильні сторони в порівнянні з виробами з інших матеріалів: висока міцність, несхильність впливу вологи і температурних коливань, легкість монтажу, можливість стилізації, довговічність, мобільність - секції можна розбирати і транспортувати.

Виготовлення та встановлення збірних бетонних парканів

Бетонні панелі для набраних зборів отримують за допомогою вібролиття. Для цього на вібростіл встановлюються спеціальні форми, в які заливається бетонна суміш. Після проходження певної обробки суміш твердне. Форми відрізняються один від одного конструкцією і конфігурацією. Зовнішня поверхня може мати самий різний вигляд: глянсовий, матовий, що імітує мармурову або цегляну стіну. Можна купити бетонний паркан з обрамленням залізної оправою. У цьому випадку допускається поєднання з різними матеріалами. Досить оригінально виглядає паркан, прикрашений кованими елементами.
Збірне огорожу найчастіше формується з декількох бетонних секцій. Покупець може створити оригінальну конструкцію завдяки вибору елементів на свій розсуд. Так, навіть з трьох видів панелей вийде зібрати близько десяти різних комбінацій огорожі. Монтаж максимально простий, не вимагає застосування важкої будівельної техніки. Він виконується в кілька етапів:
 • розмітка ділянки;
 • приготування бетонного розчину з піску, цементу і щебеню;
 • буріння поглиблень для стовпів;
 • фіксація стовпів без суміші;
 • збірка бетонних панелей: закладка секцій в пази;
 • перевірка відсутності нерівностей будівельним рівнем;
 • заливання стовпів бетонним розчином.
Для більшої надійності і прикраси прибудинкової ділянки паркан може бути пофарбований фасадною фарбою з попередніми ґрунтуванням.

Специфіка вибору бетонного секційного паркану

До вибору бетонного паркану в Україні важливо підходити відповідально, враховуючи ряд нюансів:
 • мета придбання;
 • архітектурний стиль;
 • висота огорожі;
 • кольорове оформлення
Бетонні елементи декоровані не тільки з зовнішньої, але і з внутрішньої сторони, тому забір має презентабельний вигляд як з вулиці, так і з двору.
На бетонну огорожу ціна встановлюється з урахуванням площі огороджувальних території, трудомісткості монтажу, розмірів конструкцій і варіантів обробки, необхідних клієнту. Щоб придбати бетонний паркан недорого, потрібно зупинити вибір на моделі зі скромними декоративними характеристиками, позбавленої складних дизайнерських елементів. Велика кількість технологічних можливостей дозволяє заводу Ermitage Decor виготовляти по-справжньому якісні бетонні паркани в Харкові і в повній мірі реалізовувати складні проекти, які відображають естетичні уподобання споживачів.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані