Пілястри з гіпсуГіпсові пілястри - традиційний елемент ліпного декору, використовуваний в оформленні інтер'єру. Має зовнішню схожість з колонами і використовується замість них при неможливості або недоцільності їх установки. На відміну від колон пілястри є не окремо стоячим елементом, а як ніби продовжують стіну, виступаючи максимум на четверту частину своєї ширини. Представлені в інтернет-магазині моделі компонуються з декількох частин: бази, ствола і капітелі. Вироби переважно мають прямокутну форму.

Функціональне призначення гіпсових пілястр

Якщо колонах більше притаманне несення конструктивного навантаження, тоді як пілястри з гіпсу часто задіюються в інтер'єрі в якості декоративних елементів. Це не робить їх менш функціональними, оскільки з їх допомогою вийде вирішити цілий перелік завдань:
  • візуально витягнути стелі заввишки;
  • розділити стіну на кілька секцій;
  • оформити зовнішні кути;
  • обрамити арки, віконні отвори, книжкові полиці, ніші;
  • декорувати камінну зону;
  • замаскувати комунікації і помилки ремонту;
  • облагородити фасад будівлі.
Пілястри дозволяють урізноманітнити інтер'єр, роблячи звичні елементи більш монументальними на вигляд. Високий рівень деталізації виробів задасть декорируемому простору вишуканий тон.

Специфіка вибору пілястр із гіпсу

Каталог компанії багатий асортиментним різноманіттям пілястр. Тут представлені не тільки класичні моделі з гладким стволом, які доповнюють капітелі в античному стилі, але і абсолютно нестандартні варіанти, декоровані завитками, візерунками і кольорами. Якщо ж перед клієнтом стоїть завдання недорого купити пілястри з гіпсу в Харкові - фахівці студії запропонують ряд позицій, які можна замовити за максимально доступною ціною. Дані вироби легко поєднаються з іншими видами ліпнини, такими як:
Щоб купити вподобану модель достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті. Фахівці ErmitageDecor завжди готові надати гостям сайту консультативну підтримку у виборі ліпнини.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані