Гірлянди з гіпсу


Гірлянда з гіпсу г-1

Гірлянда з гіпсу г-1Оригінальна гіпсова гірлянда з квітів зі стрічками (Харків) додасть інтер'єру витонченості, краси і, звичайно, не залишить інтер'єр без уваги гостей. Ефектна прикраса розм..

211 грн.

Гірлянда з гіпсу г-2

Гірлянда з гіпсу г-2Витончена гіпсова гірлянда з квітів зі стрічками Г-2 (Харків) - втілення витонченості, елегантності, причетності до розкоші. Стильна і ефектна деталь здатна якісно змінити..

91 грн.

Гірлянда з гіпсу г-3

Гірлянда з гіпсу г-3 ..

776 грн.

Гірлянда з гіпсу г-4

Гірлянда з гіпсу г-4 ..

59 грн.

Гірлянда з гіпсу г-5

Гірлянда з гіпсу г-5 ..

60 грн.

Гірлянда з гіпсу г-7

Гірлянда з гіпсу г-7 ..

575 грн.

Гірлянда з гіпсу пана 8

Гірлянда з гіпсу пана 8 ..

69 грн.


Гірлянда з гіпсу має досить складну деталізацію. Вона складається з безлічі акуратних пелюсток, бутонів і плодів, доповнюється стрічками. Сплетені в єдиний твір мистецтва елементи виглядають дуже реалістично, зачаровують своєю естетикою і витонченістю.

Гірлянда гіпсова: купити недорого в інтернет-магазині

Демократична ціна продажу - не єдиний аспект популярності ліпнини на сторінках каталогу. Замовники проявляють інтерес до лепнине, приймаючи до уваги і інші позитивні аспекти співпраці з виробником:
  1. Наявність ексклюзивних пропозицій
Крім стандартного декору до замовлення доступні товари з ексклюзивним дизайном, які створюються по неповторним ескізами. Вони виглядають дорого і солідно, вносять нотки розкоші в оздоблення.
  1. Гарантія відповідності
Для екстер'єру та інтер'єру студія випускає декор із відповідними властивостями. Його властивості строго відповідають заявленим параметрам.
  1. Допомога у виборі, консалтингові послуги
Фахівці допомагають підібрати оптимальну конфігурацію гірлянд, надаючи консультації з різних питань. Клієнти можуть узгодити всі деталі перед підтвердженням заявки на сайті, переконатися в правильності зазначених габаритних розмірів, форми і функціонального призначення ліпнини.

Чому варто замовити гірлянду з гіпсу в майстерні «ErmitageDecor» у Харкові?

Рецептуру приготування ідеальної гіпсової суміші для відливання гірлянд майстри студії довели до досконалості. Виявляючи особливу увагу до якості використовуваної сировини і дотримання технологій виробництва, вони поставляють на ринок виняткові ліпні вироби. Гірлянди відмінно переносять дію середовища, не руйнуються під впливом механічних навантажень. Вони міцні, довговічні, але при цьому легкі й витончені.
Невелика вага прикрас мінімізує складність монтажу. Установники за допомогою спеціальних складів фіксують декор за місцем, створюючи неймовірні композиції, маскуючи стики і нерівності поверхонь. Використовують гірлянди для створення орнаментів, доповнення ніш і арок у класичних інтер'єрах.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані