Фасадний декорВнутрішнє і зовнішнє оздоблення житла завжди було важливим аспектом благоустрою. Фасадний декор для зовнішньої обробки здатний зробити екстер'єр будівлі розкішним, неповторним і вишуканим. Спочатку такий прийом був використаний ще за часів античності, коли забезпечені аристократи практикували застосування гіпсових і бетонних елементів в обробці.

Переваги використання фасадного декору

З плином часу технології декорування стали виходити на новий рівень - вироби здобули велику практичність, міцність, при цьому їхня вага стала відчутно легше. Специфіка використання фасадної ліпнини не змінилася, зате її можливості в сфері декорування стали значно багатогранніше.
Використовувані в процесі виробництва елементів декору фасаду матеріали відрізняються надійністю завдяки досконалості передових технологій. Асортиментне багатство позицій розширює можливості вибору і дозволяє купити підходящу модель у Харкові абсолютно недорого.

Який декор для фасаду купити

Ліпнина на фасад, яку можна купити на сайті за адекватною ціною, стане чудовим способом благоустрою житла. На вибір представлено безліч архітектурних форм, в числі яких:
  • пілястри - вертикальні виступи фасадів, які за формою нагадують напівколони. Актуальне їх застосування в обробці, виконаної в класичному стилі;
  • колони - фасадна ліпнина, яку варто купити при впорядкуванні будівлі в грецькому або класичному стилях. Це вигідно підкреслить її неординарність і помпезність, величчю древніх епох;
  • боссажі рустові - такий фасадний декор пропонується купити або замовити в інтернет-магазині при необхідності обробки кутів будівлі. Завдяки його використанню вийде добитися цілісності загального вигляду з виразними вкрапленнями доповнюючих елементів.
Облаштування зовнішнього вигляду будівлі не повинно поступатися за красою внутрішнього оздоблення. За допомогою вмілого поєднання різних деталей вийде з звичайного будинку зробити неповторний архітектурний шедевр.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані