Фасадна ліпнина з пінополістиролу, пінопластуЗа спиною команди майстрів «Ermitage Decor» сотні реалізованих проектів. Розробляючи ескізи, підбираючи фактури і впроваджуючи нові технології виробництва, професіонали студії спільно працюють над досягненням загального результату - створення оригінальної пенопластовой ліпнини. Вона прикрашає приватні і муніципальні будівлі не тільки в Харкові, а й в інших регіонах України.
Забудовники і архітектори, користуючись вигідними пропозиціями інтернет-магазину за невеликою ціною замовляють для оформлення фасадів русти, маскувальні накладки-молдинги, карнизи, колони, поручні, пілястри та інші функціональні і декоративні елементи. Всі вироби виглядають акуратно і ефектно, відповідають концепції класичних традицій прикраси екстер'єрів.

Ліпнина з пінопласту: специфіка застосування

Ліпнина на фасад з пінопласту має мінімальну вагу, але при цьому на практиці демонструє завидну міцність і довговічність. Матеріал екологічний і безпечний, тому його без ризику можна використовувати як усередині, так і зовні будинків.
Має фасадна ліпнина з пінопласту та інші достоїнства:
  • швидкий монтаж без застосування спеціальних інструментів і аксесуарів;
  • стійкість до морозів, передчасного зносу, втрати форми;
  • відсутність утяжеляются впливу на фасад, що вимагає посилення несучих конструкцій;
  • імітація зовнішнього вигляду дорогою ліпнини з натуральної сировини.


Фасадна ліпнина з пінополістиролу: огляд експлуатаційних властивостей

Ліпнина з пінополістиролу - сучасного матеріалу, який прийшов на зміну гіпсу і алебастровим сумішей, добре виглядає і відрізняється ціновою доступністю. Її варто купити раціональним власникам нерухомості, які виявляють прагнення прикрасити будинок найоригінальнішим і бюджетним способом.
Вироби міцні і легкі, прості в установці. Вони доречно виглядають в оформленні торгових центрів, адміністративних будівель, бізнес-просторів, приватних об'єктів власності. Головне - зі смаком підібрати фактуру і колірну палітру декоративного елемента, керуючись призначенням приміщення і його стилістикою.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані