Фасадна ліпнина з бетонуФасадна ліпнина активно використовується в процесі декорування та реставрації культурних, житлових та комерційних будівель. Вид будови помітно трансформується, набуваючи візуальної привабливості. Застосування бетону забезпечує міцність, зносостійкість і тривалість експлуатаційного терміну виробів. Бетонна ліпнина стрімко набирає популярність в якості архітектурного декору. У каталозі інтернет-магазину представлена велика кількість оригінальних позицій, які можна купити в Харкові за доступною ціною.

Переваги ліпнини з бетону на фасад

Фасадну ліпнину з бетону варто купити через міцність і функціональність матеріалу її виготовлення. Завдяки передовим технологіям створюється виключно високоякісний продукт для прикраси будівель ліпними елементами. Сильними сторонами представлених виробів є:
  • тривалість експлуатаційного періоду;
  • стійкість до несприятливих атмосферних впливів;
  • стійкість до вологісних і температурних коливань;
  • здатність до імітації натуральних матеріалів: дерева, каменю, тощо, що надає оздобленню будівлі неповторний вигляд.
Натуральне походження і міцність матеріалу, що використовується при виготовленні виробів, забезпечують надійність створюваних конструкцій. З їх допомогою можливо грамотне усунення наявних зовнішніх недоліків будови.

Нюанси вибору фасадної ліпнини з бетону

На сайті пропонується замовити вподобаний елемент фасадної ліпнини з бетону за приємною ціною. При виникненні труднощів у процесі вибору можна звернутися за допомогою до менеджерів студії.
Складання єдиних композицій з декількох виробів у вигляді карнизів, статуй, колон, пілястр, молдинга і кронштейна дозволить отримати неповторний візуальний ефект. Для установки фасадної ліпнини рекомендується скористатися послугами фахівців з огляду на її досить велику вагу і трудомісткість процесу монтажу. Такий крок обійдеться клієнтові абсолютно недорого, при цьому позбавить від навантаження і здійснення помилок.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані