Картуши з гипсу


Картуш з гипсу №1 h290x450 мм

..

543 грн.

Картуш з гипсу №2 h345x285мм

..

456 грн.

Картуш з гипсу №7 h350x485 мм

..

518 грн.

Картуш з гипсу №8 h200x170 мм

..

343 грн.


Гіпсові картуші в інтер'єрі

В епоху Античності та Середньовіччя картуші переважно використовувалися для позначення родинних символів та розміщення гербів, геральдичних зображень та висловів. Однак сьогодні вони входять до числа популярних архітектурних прикрас, які використовуються для декорування входу до кабінету, бібліотеки або вітальні. Вміло підібрані картуші можуть стати центральним елементом створеної композиції та оригінальним дизайнерським рішенням. Вироби чудово підкреслять аристократичність інтер'єру і внесуть до нього нотки особливого шику.


Варіанти дизайну

У нашому каталозі ви можете вибрати опуклі картуші, створені у вигляді щита або напіврозгорнутого сувоя із завитками. Всі вироби представлені в білому кольорі та мають місце для розміщення герба, вензелю або емблеми.

У нашій компанії ви можете купити готовий виріб, а також замовити виготовлення ліпного декору за індивідуальними ескізами у справжніх професіоналів, які здатні втілити в життя будь-які ідеї.

Для створення декоративних елементів використовуються екологічно безпечні матеріали – гіпс високої якості, який має міцність та стійкість до вогню.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані