Колони з гіпсуДекоративні колони з гіпсу - втілення бездоганного смаку власника квартири або будинку. Більшість з представлених виробів проектується на основі відомих архітектурних шедеврів і пам'ятників, що дозволяє привнести в будь-яке приміщення атмосферу аристократизму і урочистості. Інтер'єри, оформлені з їх використанням, викликають виключно захоплення і стають практично творами мистецтва.

Специфіка використання колон з гіпсу в інтер'єрі

Перш, ніж купити колону з гіпсу, важливо подбати про її доречності в інтер'єрі - вона стане справжньою окрасою приміщення, якщо останнє буде витримано в єдиному стилі. Їм нерідко є класицизм - як втілення аристократичним стриманості і величі. Тому колони з гіпсу в більшості випадків задіюються в оформленні просторих приміщень, таких як: зали, будуари і вітальні.
Вони виступають в ролі вхідної групи, коли передують еркерниє частина в області вікна, і використовуються в ролі поділяють на зони простір об'єктів дизайну, а не несуть виключно декоративне призначення. Колона з гіпсу для декору допоможе візуально підняти стелі, приховати будь-яку непривабливу опору, комунікації, оформити арку, камін і дверний отвір. Якщо купити невеликі колони, вони стануть відмінними п'єдесталами для розміщених в інтер'єрі скульптур.

Варіанти виконання декоративних колон з гіпсу

У нашому інтернет-магазині в Харкові можна недорого купити гіпсові колони для інтер'єру з самим різним дизайном:
класичні гладкоствольні;
 - обрамлені граціозними лініями, квітковими візерунками і хитромудрим орнаментом;
 - з оригінальною капітеллю, декорованого завитками, хитромудрими візерунками і квітковими пелюстками.
 - В процесі виготовлення використовується виключно безпечний і екологічний матеріал - гіпс.
Ціна гіпсової колони визначається з урахуванням її габаритів і дизайну. На сайті можна замовити вподобану модель за привабливою ціною. З усіма важливими нюансами замовлення клієнтів готові ознайомити по телефону великодосвідчені фахівці компанії.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані