Амури з гіпсу


Амур з гіпсу а-1

..

277 грн.

Амур з гіпсу а-2

..

83 грн.

Амур з гіпсу а-3

..

100 грн.


Білосніжні амури з гіпсу - предмет гордості майстерні «ErmitageDecor». Вони виглядають ніжно і мило, вносять в атмосферу приміщення світлі і щирі нотки. Фахівці студії на славу попрацювали над опрацюванням ескізів, приділили увагу максимальної деталізації, щоб наділити фігурки ангельським виглядом.

Чому варто купити ангела з гіпсу в інтернет-магазині?

Недорога ціна продажу гіпсових амурів у Харкові - лише одна з причин замовити гіпсового ангела на стіну. Такий елемент декору універсальний - він підійде для оформлення поверхонь в будь-якій кімнаті будинку, не складе труднощів в процесі монтажу. За рахунок поєднання легкої ваги і гідних міцності, ліпнина демонструє чудові експлуатаційні властивості - довговічність, надійність, мінімальну потребу в догляді.

Фігури ангелів із гіпсу: специфіка використання в декорі

Оформляючи приміщення гіпсовими ангелами, власники нерухомості з усіх куточків України прагнуть принести в приміщення естетику і цілісність. Цю мету вдасться реалізувати, адже акуратні ліпні фігурки гармонійно вписуються в класичні архітектурні та інтер'єрні стилі, не обтяжують оформлення кімнат, рідко викликають асоціації з химерністю і навмисною пишністю.
Вони перевершують аналогічні види декору для стін за такими параметрами:
  1. Тонке опрацювання дрібниць
Скульптори приділили велику увагу деталям, точно пропрацювавши кожен елемент одягу і вигляду. Готові фігурки заворожують і притягають погляд - хочеться вивчити зафіксовані на обличчі янголят емоції, оцінити плавні контури тіла.
  1. Збереження первинних властивостей
Використання в якості сировини для відливання ліпнини природного гіпсу дозволяє надати амурам унікальні властивості. Вони довго зберігають первинний зовнішній вигляд - залишаються білосніжними, не жовтіють, стійко переносять дію середовища і механічні навантаження.
  1. Безмежні можливості для поєднань
Власники нерухомості зможуть проявити свій талант до декорування простору, розмістивши на стінах панно або ефектні композиції з використанням янголят. Фігурки шикарно виглядають і в якості самостійного прикраси стіни.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані