Балюстрада з бетону


Балюстрада з бетону Бб-1 h1000 мм.

Ексклюзивна балюстрада з бетону висотою 1 м прикрасить Ваш балкон, терасу, сходи, сад або іншу територію, що вимагає декоративної огорожі. Вона вигідно підкреслить ексклюзивність, особливість..

3 639 грн.

Балюстрада з бетону Бб-2 h995 мм.

Надійна, довговічна і красива балюстрада з бетону 95 см - купити Ви можете під замовлення в будь-якій кількості. Залежно від параметрів огорожі об'єкта, виріб може мати різну довжину, кутові ..

3 485 грн.

Балюстрада з бетону Бб-3 h929 мм.

Вашій увазі пропонується балюстрада з бетону 929мм від виробника Ermitage Decor. Наша майстерня займається створенням декоративних елементів не перший рік, тому ми знаємо, як повинна виглядат..

4 509 грн.

Балюстрада з бетону Бб-8 h940 мм.

Класична балюстрада Бб-8 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

3 629 грн.

Балюстрада з бетону Бб-9 h1040 мм.

Класична балюстрада Бб-9 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

3 742 грн.


Компанія ErmitageDecor пропонує купити балюстраду з бетону всім, хто хоче прикрасити інтер'єр або екстер'єр стильними елементами. Перші балюстради з'явилися ще за багато століть до нашої ери. Вже тоді ці елегантні кам'яні конструкції прикрашали будинки багатих вельмож. І до певного часу дозволити їх собі могли лише заможні люди. У нашому онлайн-магазині представлена така конструкція як балюстрада з бетону – купити від виробника можна зовсім недорого.

Завдяки використанню особливих технологій лиття фахівці компанії створюють ефектні, міцні, стійкі до впливу природних факторів, довговічні конструкції з бетону. Клієнти можуть вибрати підходящий варіант із готових форм або замовити декор за власними ескізами.

Чим бетонні балюстради краще кам'яних і дерев'яних?

Великим набором позитивних властивостей володіє балюстрада з бетону через:

  • Зносостійкість. Вони можуть стояти десятиліттями, не псуючись від зовнішніх факторів і впливів.
  • Гладкість поверхні. Це досягається за рахунок застосування у виробництві особливої технології лиття.
  • Посилену міцність. Бетонний склад зміцнюється за рахунок каркаса з металевої арматури.
  • Просту установку. Конструкція легко закріплюється на місці.
  • Оптимальну вартість. Дорогим і громіздким кам'яних конструкціям відмінну конкуренцію становить балюстрада з бетону – купити в Україні можна набагато дешевше.

Як замовити балюстради з бетону в Україні?

Саме час прикрасити свій будинок унікальним декором від компанії ErmitageDecor. Ми пропонуємо різноманітні бетонні вироби, здатні повністю задовольнити навіть найсміливіші фантазії. Можливо також виготовлення на замовлення, де головним натхненником і художником майбутнього декору станете саме Ви.

Унікальне і яскраве рішення – балюстрада з бетону, яку можна купити в Харкові в онлайн-магазині ErmitageDecor за неймовірно привабливою вартістю.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані