Балюстрада з пінополістиролу, пінопласту


Балюстрада ФБ-1 h585 мм.

Класична балюстрада ФБ-1 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

3 218 грн.

Балюстрада ФБ-2 h640 мм.

Класична балюстрада ФБ-2 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

3 320 грн.

Балюстрада ФБ-3 h1015 мм.

Класична балюстрада ФБ-3 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

2 807 грн.

Балюстрада ФБ-4 h1000 мм.

Класична балюстрада ФБ-4 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

2 815 грн.

Балюстрада ФБ-5 h1040 мм.

Класична балюстрада ФБ-5 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

2 788 грн.

Балюстрада ФБ-6 h950 мм.

Класична балюстрада ФБ-6 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

2 987 грн.

Балюстрада ФБ-7 h940 мм.

Класична балюстрада ФБ-7 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

2 911 грн.

Балюстрада ФБ-8 h1115 мм.

Класична балюстрада ФБ-8 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

3 149 грн.

Балюстрада ФБ-9 h1200 мм.

Класична балюстрада ФБ-9 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негатив..

3 179 грн.

Балюстрада ФБ-10 h1200 мм.

Класична балюстрада ФБ-10 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негати..

3 465 грн.

Балюстрада ФБ-11 h940 мм.

Класична балюстрада ФБ-11 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негати..

3 003 грн.

Балюстрада ФБ-12 h1040 мм.

Класична балюстрада ФБ-12 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негати..

3 263 грн.

Балюстрада ФБ-13 h940 мм.

Класична балюстрада ФБ-13 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негати..

2 805 грн.

Балюстрада ФБ-14 h940 мм.

Класична балюстрада ФБ-14 з елегантною, витонченою балясиною зробить архітектуру будівлі більш цілісною. Конструкція може встановлюватися як всередині, так і зовні будівлі. Вона стійка негати..

2 971 грн.

Балюстрада ФБ-15 h1050 мм.

Ця балюстрада йде без бази, її замінить кубик розміром 150 * 150 * 50 мм...

3 553 грн.

Балюстрада ФБ-16 h1120 мм.

Йде без бази, тільки з перилами.У комплекті йде 3 балясини ФБЛ 16 і 1 п. М перил..

3 250 грн.


Пінопласт балюстрада красиво виглядає в оформленні терас, сходових майданчиків і патіо. Крім виконання декоративної функції, даний архітектурний елемент має і практичне призначення. З його допомогою дизайнери зонують простір, надають приміщенню цілісний і завершений вигляд.

Балюстрада з пінопласту: технологія виготовлення

Майстри студії «ErmitageDecor» невипадково вибрали пінопласт для виготовлення витончених і стильних балюстрад. Матеріал має мінімальну вагу, з легкістю приймає вигадливі форми. При недорогій ціні сировина демонструє чудові експлуатаційні властивості, які зберігаються і в готовій продукції. Це:
  • достатня міцність;
  • довговічність;
  • стійкість до механічних навантажень, дії середовища.
За рахунок особливої уваги скульпторів до деталей, кожен елемент виробу виконує свої завдання. За стійкість відповідає широка основа, тумба - зміцнює балюстраду, а балясини виступають в якості основного декоративного компонента. Об'єднуючу роль грають поручні - вони скріплюють балясини, відповідають за візуальну привабливість і гармонійність.

Купити балюстраду з пінополістиролу в Харкові: рішення для раціональних забудовників

Користуючись цікавими пропозиціями інтернет-магазину, власники нерухомості замовлять ефектні пінопластові балюстради, які легко поєднуються з іншими видами фасадного та інтер'єрного декору. Виготовлені за оригінальними ескізами вироби відкриють доступ до наступних переваг:
  1. Простота монтажу
За рахунок легкої ваги установка не вимагає витрат часу і сил. Її здійснюють без застосування спеціального будівельного обладнання та професійних навичок.
  1. Ремонтопридатність
Збірній формат конструкції забезпечує можливість заміни пошкоджених елементів у разі потреби.
  1. Експерименти в дизайні
Стандартний білий колір поверхні бездоганно вписується в концепцію класичних інтер'єрів. Однак при бажанні його можна змінити - балюстради фарбують фасадними емалями, прикрашають позолотою.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані