Гіпсова ліпнинаСтворений художниками студії «ErmitageDecor» за мотивами робіт класичних скульпторів ліпний декор із гіпсу витончено вписується в сучасний міський ландшафт. Він прикрашає фасади приватних особняків, елітних торгових центрів, офісів, адміністративних об'єктів. Дизайнери створюють ескізи і для інтер'єрів. Відтворюючи їх, майстри цехів створюють оригінальний гіпсовий декор для стель і стін.

Чому варто купити ліпнину з гіпсу в інтернет-магазині?

Гіпсова ліпнина дозволяє власникам нерухомості недорого реалізувати найсміливіші ідеї по оформленню простору. За ціною вона значно доступніша декору з натурального каменю, проте за зовнішнім виглядом і експлуатаційними властивостями нічим не поступається дорогим елементам оздоблення. Вироби стійко переносять механічний вплив, не втрачають первісної естетики під впливом середовища.
Ліпнина представлена витонченими колонами і пілястрами, виразними стельовими розетками, ексклюзивними панно, акуратними гірляндами і куточками. Є в каталозі і інші пропозиції:
Усі товари відрізняються простотою монтажу, невеликою вагою. Вони облагороджують приміщення, сприяють створенню розкішної і аристократичним атмосфери.

Гіпсова ліпнина в Харкові: гарантія якості та довговічності

Замовивши товари у «ErmitageDecor», клієнти переконаються в бездоганній якості кожного елемента. Вироби відливаються в спеціальних формах, що дозволяє передати найдрібніші деталі і вигини, фарбуються і тонуються фірмовими емалями та пігментами. Вони мають довгий термін експлуатації, вимагають мінімального догляду. Студія взаємодіє з перевіреними постачальниками сировини, застосовує в роботі новітні технології та функціональне обладнання.
Купити гіпсову ліпнину від виробника можна і для вирішення практичних завдань. Вона дозволяє маскувати дефекти, візуально вирівнювати поверхні, приховувати асиметрію в інтер'єрах.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані