Монтаж фасадних декорів

  • В наявності
  • Модель:  Монтаж

   Якщо господарі хочуть освіжити зовнішній вигляд будинку, зробити його виразним і незабутнім, вони замовляють послугу монтажу фасадного декору з пінополістиролу в харківській студії «ErmitageDecor». За допомогою ліпнини вдасться красиво розмежувати простір між поверхами, акцентувати увагу на дверний групі і вікнах, замаскувати стикувальні шви і вади у вигляді тріщин.

Монтаж фасадного декору: економія часу і сил

Зовнішній вигляд будівлі визначає акуратний і доглянутий фасад, тому монтаж екстер'єрного декору власники нерухомості доручають фахівцям з солідним практичним досвідом. Взаємодія з кваліфікованої бригадою підрядників - це доступ до вагомих переваг:
  • Точне дотримання термінів
Процес не передбачає перебудови фасаду і втручання в конструкцію стін. Наклейка карнизів, молдингів, установка колон і пілястр здійснюється в стислі часові терміни.
  • збереження бюджету
Оскільки ліпнина має невелику вагу і відрізняється простотою використання, вартість її установки на фасаді відповідає демократичному сегменту.
  • Безмежні можливості перетворення вигляду будівлі
Фахівці володіють практичним мисленням і відточеним художнім смаком - вони допоможуть знайти рішення, які у вигідному світлі продемонструють архітектуру будови.

Монтаж декору з пінопласту на фасад: нюанси і тонкощі робочого процесу

Всім покупцям, які купили оригінальну недорогу ліпнину в інтернет-магазині менеджери повідомляють про важливість коректного монтажу фасадного декору з пінопласту. Ціна помилок - швидка втрата виду, осипання і руйнування елементів. Щоб уникнути подібних наслідків, майстри чітко дотримуються вимог технологій, сумлінно реалізують ідеї, представлені в проекті дизайнерами.
Поверхню попередньо зачищають від задирок, наносять розмітку, а потім встановлюють декор, ретельно перевіряючи надійність фіксації і щільність кріплень між стиками. Так відбувається перетворення приватних будинків, офісних центрів, ресторанів і магазинів, театрів, галерей і музеїв.

Вартість монтажу

Монтаж розраховується на підставі специфікації виготовлення фасадних декорів та наявності проектної документації. Вартість монтажу фасадних декорів становить 80% від вартості виготовлення.
 
наприклад:
 
Виготовлення фасадного карниза ФК-25 = 321,00 грн. / М.п.
 
Монтаж фасадного карниза ФК-25- 321 х 0,8 = 256,80 грн. / М.п.
 
Додатково замовник оплачує витратні матеріали за фактом.
 
Рекомендації для самостійного монтажу питайте у менеджерів.
 
УВАГА!
 
Студія ліпного декору не несе відповідальності за негативний результат, обумовлений використанням праці некваліфікованих фахівців або порушенням технології монтажу фасадних декорів.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані