Скульптури, статуї з гіпсу


Атлант з гіпсу

..

15 127 грн.

Каріатида з гіпсу кр-1

..

631 грн.

Каріатида з гіпсу кр-2

..

631 грн.

Каріатида з гіпсу кр-3

..

143 грн.

Каріатида з гіпсу кр-4

..

430 грн.

Каріатида з гіпсу кр-5

..

316 грн.

Каріатида з гіпсу кр-6

..

316 грн.

Каріатида з гіпсу кр-8

..

174 грн.

Каріатида з гіпсу кр-9

..

6 379 грн.

Каріатида з гіпсу кр-10

Каріатида кр-10 ..

6 379 грн.

Каріатида з гіпсу кр-12

Каріатида кр-12 ..

4 495 грн.

Каріатида з гіпсу кр-13

Каріатида кр-13 ..

1 404 грн.

Каріатида з гіпсу кр-14

Каріатида кр-14 ..

548 грн.

Каріатида з гіпсу кр-15

Каріатида кр-15 ..

548 грн.

Каріатида з гіпсу Кр-16

Каріатида кр-16 ..

10 590 грн.

Каріатида з гіпсу кр-17

Каріатида кр-17 ..

10 590 грн.

Каріатида з гіпсу кр-18

..

174 грн.


Скульптура або статуя з гіпсу є самодостатнім елементом декору, що відкриває абсолютний простір для креативного бачення. Можна використовувати гіпсові скульптури для інтер'єру не тільки квартири або будинку, але і садової ділянки на прибудинковій території. Виробам не властиво несення особливого функціонального навантаження, крім маскування помилок ремонту, зате їм під силу стати гідним доповненням і прикрасою оформлюється простору.

Яку скульптуру з гіпсу купити в Харкові

Всі вироби, представлені в інтернет-магазині за доступною ціною, виконані з використанням передового обладнання. Підібрати ідеальний варіант можна самостійно або скориставшись консультаційними послугами фахівців студії. Пропонується досить недорого замовити такі різновиди гіпсових скульптур:
  • круглі - проглядаються практично всі сторони виробів під різними кутами. Сюди входять бюсти, статуї і складені композиції. Для установки рекомендується вибирати досить просторі приміщення або прибудинкові ділянки;
  • рельєфні - вироби, на деяку висоту видатні з плоского фону. Актуальними для оформлення стін і складання багатофігурних композицій.
Останні за типом поділяються на контррельєфи, або поглиблений рельєф, і горельєф - наполовину підноситься над плоским фоном.

Особливості застосування гіпсових скульптур і статуй для інтер'єру

Каталог представлений безліччю оригінальних позицій. Більшість з них є каріатидами - жіночими одягненими фігурами різних розмірів. Вони можуть бути використані для зовнішнього і внутрішнього оздоблення як пілястр або колон. Нерідко застосовуються для виділення вхідної групи.
У широкому асортименті виробів також присутні атланти. Ці чоловічі гіпсові скульптури передбачається купити з метою підтримки перекриттів будинків, балконів або карнизів. На будь-яку обрану клієнтом скульптуру з гіпсу ціна визначається з урахуванням її різновиду, конструктивних особливостей і параметрів.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані