Декоративні каміни, портали для камінів


Декоративний камін №1

Другий варіант декоративного каміна №1 зі змінами: доданий візерунчастий карниз К-129 і центральний елемент С-37.Ціна 2-го варіанту Декоративного каміна №1 - 10 029,00 грн.  &nbs..

14 030 грн.

Декоративний камін №2

Багато власників квартир в таємниці мріють обзавестися розкішним каміном, проте в силу конструкційних особливостей багатоповерхівок таке завдання нездійсненне. Втім, ніхто не заважає встанови..

6 311 грн.

Декоративний камін №3

В дитячу кімнату купити декоративний камін №3 від компанії Ermitage Decor - оригінальне і безпечне рішення для прикраси Вашого будинку. З цим елементом декору кімната придбає воістину еле..

18 323 грн.

Декоративний камін №6

Якщо раніше камін міг бути доступний тільки для власників приватних будинків, то з появою штучних моделей все кардинально змінилося. Все, що потрібно від господаря, це продумати те, як буде в..

10 033 грн.

Декоративний камін №7

Щоб прикрасити вітальню, спальню або кабінет оригінальним декором, пропонуємо купити декоративний камін №7 - вершину естетики сучасних інтер'єрних стилів, здатну кардинально змінити н..

11 982 грн.

Декоративний камін №8

Незважаючи на появу все більш нових видів обігрівальних систем, класичні пристосування на зразок каміна нітрохи не втратили в актуальності. Багато українців все більше придивляються до ..

13 363 грн.

Декоративный камин №8 а

Прекрасним рішенням для Підвищення затишку і краси інтер'єру треба купити декоративний камін №8 а з гіпсу. Цей розкішній елемент декору додасть пріміщенню ефектності, розкоші, приверне увагу,..

14 510 грн.

Декоративний камін №9

Креслення каркаса з ГКЛ під Декоративний камін №9КРОК 1. ..

28 060 грн.

Декоративний камін №10

Креслення каркаса з ГКЛ під Декоративний камін №10 Декоративний гіпсовий камін №10 Серед всіх доступних нині матеріалів гіпс підходить для створення декоративних каменів найкраще...

10 619 грн.

Декоративний камін №11

Розглядаючи можливість установки штучного каміна, не забудьте купити декоративний фальш камін №11, адже це яскрава прикраса для новоспеченого пристрою, що створює чарівну атмосферу всередині ..

6 354 грн.

Декоративний камін №12

Щоб купити декоративний камін №12 на каркасі, досить звернутися до фахівців компанії Ermitage Decor, яка займається декоруванням інтер'єрів і фасадів в різних масштабах. Всі наші вироби займа..

7 563 грн.

Декоративний камін №13

Кращий спосіб перетворити інтер'єр - це додати якусь родзинку, здатну залучати до себе увагу. Такою родзинкою може стати декоративний камін, призначений для прикраси інтер'єру і створення зат..

7 076 грн.

Декоративний камін №14

Декоративний камін №14 підійде для приміщень як з класичним інтер'єром, так і зі строгим стриманим дизайном.За рахунок останніх технологій ми можемо реалізувати камін з будь-якої фотографії.Т..

8 470 грн.

Декоративний камін №15

Декоративний камін №15Декоративний портал для каміна №15 виготовлений з гіпсу марки Г-10, компанією ErmitageDecor (Харків, Україна). Декоративний камін поставляється в розібраному вигляді без..

8 639 грн.


Гіпсові декоративні каміни, створені скульпторами студії «ErmitageDecor», використовують в інтер'єрному дизайні для створення атмосфери затишку і тепла. Граючи сполучну роль між конструкцією вогнища і стіною приміщення, портали з даного матеріалу акуратно виглядають, проявляють стійкість до дії середовища. Вони можуть мати лаконічний стиль, або, навпаки, відрізнятися багатим оздобленням у вигляді рельєфних ліпних елементів, фігурних жолобків і об'ємних орнаментів.

Гіпсові портали для камінів: естетичний вигляд, високі показники міцності

Любов декораторів до оригінальних гіпсових фальш камінів легко пояснити. Портал швидко монтується за місцем, протягом усього періоду експлуатації зберігає свої властивості. На виробі не з'являються тріщинки, деформації та інші вади. При бажанні поверхню можна пофарбувати спеціальним складом, покрити патиною і позолотою. Зі смаком підібраний дизайн підкреслить загальну стилістику оформлення кімнати, задасть потрібний тон сприйняття простору.
Замовити фальш камін із гіпсу варто і з інших причин:
  • недорога ціна;
  • великий асортимент;
  • можливість регулювання ширини і висоти виробу шляхом підрізування або додавання набірних елементів (пілястр, фронтонів).

Пропозиції для власників нерухомості: бетонні і гіпсові імітації камінів в інтернет-магазині

Харківська фабрика «ErmitageDecor» спеціалізується на виробництві ліпнини з різних матеріалів. Користуючись її пропозиціями, власники заміських особняків, фазенд і квартир можуть купити камін з гіпсу, а також оформити замовлення на виготовлення порталу з бетону. Він відрізняється масивністю і солідний видом, розкішно виглядає в інтер'єрі класичних банкетних залів, віталень, розкішних холів.
Якщо декоративний камін із гіпсу має невелику вагу, то бетонний аналог володіє значною масою. Він більш міцний, надійний і довговічний. Після установки такий портал прослужить багато років, не потребуватиме ремонту і реконструкції.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані