Бази пілона


База пiлона БП 1

Ширина (мм): 100Висота (мм): 150Пілоном в архітектурі прийнято називати залізобетонну прямокутну колону з витягнутим поперечним перерізом. Ми виготовляємо бази пілонів з гіпсу - природного ма..

144 грн.

База пiлона БП 2

Ширина (мм): 120Висота (мм): 250Пілоном в архітектурі прийнято називати залізобетонну прямокутну колону з витягнутим поперечним перерізом. Ми виготовляємо бази пілонів з гіпсу - природного ма..

125 грн.

База пілона БП 3

Ширина (мм): 76Висота (мм): 160Пілоном в архітектурі прийнято називати залізобетонну прямокутну колону з витягнутим поперечним перерізом. Ми виготовляємо бази пілонів з гіпсу - природного мат..

90 грн.

База пілона БП 4

Ширина (мм): 120Висота (мм): 300Пілоном в архітектурі прийнято називати залізобетонну прямокутну колону з витягнутим поперечним перерізом. Ми виготовляємо бази пілонів з гіпсу - природного ма..

144 грн.


Бази пілона з гіпсу, створені в Харківській студії «Ermitage Decor», підкреслюють красу і витонченість архітектури будівель в стилі класицизм. Їх використовують для обрамлення порталів і ніш, виразного оформлення арок і дверних отворів. Елементи легко поєднуються з іншими видами фасадної ліпнини, утворюючи гармонійні ансамблі з фризами, тягами і молдингами.

Гіпсові бази пілона: ставка на максимальне опрацювання деталей

До виготовлення виробів скульптори підходять відповідально. Представлені дизайнерами студії ескізи в точності відтворюються з гіпсу - легкого природного матеріалу, який має достатню міцність і пористість. Бази пілонів виходять міцними, довговічними, надійними, а також набувають інші переваги:
  1. Швидкий монтаж
За рахунок незначної ваги встановлення ліпнини являє собою простий процес, який не потребує спеціальних навичок і професійних інструментів. Монтаж можна провести своїми руками, дотримуючись елементарних інструкцій.
  1. Можливість декорування
Поверхню можна покрити позолотою, нанести художній розпис, пофарбувати кольоровими емалями. Поширені й інші прийоми декорування - патинування, тонування.
  1. Нетрудомісткий догляд
Щоб підтримувати бездоганну естетику і чистоту, потрібно час від часу чистити поверхню від забруднень і пилу.

Бази пілона: рішення для ексклюзивних інтер'єрів

Застосування інноваційних технологій і недорогих природних матеріалів дозволило виробникові представити на ринку колекцію ліпнини, яка при доступній ціні володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Бази пілонів не деформуються і не дають усадки, піддаються реконструкції та відновленню в разі появи мікротріщин. Їх варто купити власникам нерухомості, які прагнуть надати житловим і комерційним будівлям неповторний вигляд. У каталозі можна замовити вироби різних форм і конфігурацій, які об'єднують деякі загальні риси - стійкість, візуальна привабливість, відповідність суворим стандартам якості.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані