Арки, пройоми, арочні обрамлення


Арка, отвір, арочне обрамлення 2

Хочете перетворити свій будинок в епоху часів Римської імперії? Допоможе в здійсненні мрії міжкімнатні арка 2 - купити від виробника пропонує майстерня Ermitage Decor. Ефектне, красиве і вито..

51 244 грн.

Арка, отвір, арочне обрамлення 3

Арка 3 купити від виробника ErmitageDecor і миттєво перенестися через вишуканий портал в неймовірний світ розкішних інтер'єрів! Ця дивовижна, невагома краса від високопрофесійних скульпторів ..

20 830 грн.


Застосування ефектних обрамлень із гіпсу - улюблений прийом декораторів, які орієнтовані на відтворення практичних і красивих класичних інтер'єрів. Використовуючи в роботі якісну авторську ліпнину, майстри інтер'єрного дизайну вносять до атмосфери приміщення елемент аристократизму і благородної розкоші. Результат перевершує всі очікування, дивує і вражає навіть найвимогливіших власників нерухомості.

Міжкімнатні арка з гіпсу: купити в Харкові недорого

Клієнти студії «ErmitageDecor» мають можливість замовити в інтернет-магазині декоративні арки з гіпсу за демократичною ціною. Однак економія фінансів - не єдиний аргумент на користь співпраці з майстернею. Кожна угода супроводжується високим рівнем сервісу, передбачає доступ до консультацій менеджерів, безмежного асортименту вишуканої ліпної продукції на будь-який смак.
Скульптори створюють акуратні і привабливі дверні прорізи з гіпсу, відтворюючи ескізи, створені талановитими художниками. Виконуються замовлення і на виготовлення ексклюзивної ліпнини, яка претендує на звання авторського неповторного твору мистецтва.

Арки в дверний отвір: ліпнина з чудовими характеристиками

Білосніжні дверні арки з гіпсу довгий час зберігають свої початкові характеристики. Під впливом середовища і механічних навантажень вони не руйнуються, виглядають акуратно і вишукано. Монтаж елементів в отворі не означає застосування трудомістких технологій і спеціального устаткування. Установка здійснюється швидко і просто.
Обрамлення допомагає вирішувати і поставлені функціональні завдання. Його купують для реалізації наступних цілей:
  • зонування простору;
  • надання цілісності і завершеності пишним бароковим інтер'єрам;
  • маскування дефектів поверхні, компенсація перекосів або асиметрії кутів прорізу.
Витончена гіпсова ліпнина у вигляді арки з об'ємними елементами миттєво перетворить квартиру або приватний будинок, ненав'язливо підкреслить красу оздоблення, дозволить уникнути накопичення будівельних конструкцій.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані