БалюстрадаНезалежно від типу сходів, вони в обов'язковому порядку обладнуються системою огороджень, якщо містять більше 3 сходинок. Конструкція включає дві складові - балюстраду і перила. Перша обмежує доступ до країв завдяки горизонтальним стовпчикам - балясинам. А друга дозволяє з комфортом пересуватися по сходах, тримаючись за опору.
Крім свого функціонального призначення купити балюстраду в інтернет-магазині можна і з декоративною метою. Підібравши виріб в тон до основного дизайну інтер'єру, Ви зможете істотно прикрасити будинок, наповнити його затишком, власним стилем, розкішшю. Варто тільки згадати, як ефектно і чудово виглядали старовинні палаци з прикрашеними балюстрадами сходами. Створити щось подібне з мінімальними зусиллями сьогодні зовсім не складно.

Як купити балюстраду для сходів?

У старовинних палацових комплексах балюстради виготовлялися з дорогого каменю, тому дозволити собі такий декор могли не всі. З появою нових матеріалів купити балюстраду для сходів стало набагато простіше.
В даний час ми пропонуємо нашим клієнтам такі рішення:
  1. Балюстрада з бетону.
  2. Балюстрада з гіпсу.
  3. Балюстрада з пінополістиролу.
Компанія ErmitageDecor пропонує масу цікавих рішень для тих, хто вирішив прикрасити своє житло чарівною балюстрадою. Ефектне обрамлення додасть інтер'єру особливого шарму і убезпечить мешканців від отримання травм.
Поспішайте купити балюстраду для сходів в Харкові, зробити це можна онлайн або по телефону.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані