Балясини з бетону


Балясина ББЛ 1(h 740 мм)

Балясина складається з самої балясини і двох кубиків заввишки 50 мм...

641 грн.

Балясина  ББЛ 2 (h 735)

Балясина з бетону, складається з самої балясини і двох кубиків. Можна виконати без кубиків...

732 грн.

Балясина ББЛ 3 (h 570)

Балясина з бетону. Використовується в екстер'єрі...

595 грн.

Балясина  ББЛ 4 (h 480)

Балясина з бетону...

543 грн.

Балясина ББЛ 5 (h 645)

Балясина з бетону...

618 грн.

Балясина ББЛ 6 (h 610)

Балясина з бетону...

609 грн.

Балясина ББЛ7 (h 800)

Балясина з бетону...

674 грн.

Балясина ББЛ 8 (h 700)

..

662 грн.

Балясина ББЛ9 (h 800)

Балясина з бетону...

686 грн.

Балясина ББЛ 10 (h 700)

Балясина з бетону...

711 грн.


Бетонні балясини представляють собою опорні стійки для кріплення перил поверх них. Завдяки їх наявності пересування по сходах стає більш комфортним, а конструкція набуває привабливий вигляд. Він помітно перетворюється з використанням даного елемента, тому балясини нерідко можна побачити в якості складових огороджень терас, балюстрад, балконів і сходів.

Бетонні балясини: ціна, функціональність і естетика

Призначення бетонних балясин інтуїтивно зрозуміло - це опора для декоративної огорожі сходів, балконів та інших елементів ландшафту. Вони входять у число традиційних атрибутів, використовуваних в архітектурі класичного стилю. Але сьогодні дизайнери не обмежуються ним, активно впроваджуючи бетонні балясини в різні стилі - від хай-тека до бароко, що в кожному випадку виглядає досить гармонійно. До того ж, дані вироби нерідко знаходять застосування в інтер'єрі будинків, а не тільки в ландшафті
Якою буде ціна балясини з бетону залежить від декількох факторів: розмірів, конструкції і форми. Конструктивні особливості полягають в наступному:
  • нижня частина виробу представлена основою;
  • центральна частина - найбільша, часто декорована;
  • опорна частина передбачає установку перил поверх неї.
Зовні бетонні балясини виглядають як невеликі колони. Якщо вибудувати їх у ряд, можна отримати мініатюрну колонаду, яка стане відмінною декоративною огорожею. По суті своїм походженням балясини зобов'язані саме колонам, що не можна не помітити при детальному розгляді: їх форма представлена ​​різьбленим стовпчиком невеликої висоти, утворення чого часто сприяє фігура обертання. В Україні можна балясини з бетону купити в класичному, найбільш поширеному виконанні: випуклий донизу вазон або невелика колона, посередині якої присутній перетяжка. Але є і більш оригінальні форми, про що свідчить широкий асортимент продукції, представлений на сайті.

Особливості установки балясин із бетону

Вироби, що виготовляються, повинні мати такий розмір, який буде відповідати їх функціональному призначенню. Так, якщо на них будуть поміщені поручні, висота балясин повинна становити 800-1000 мм. Товщина і форма центральної частини стовпчика залежить від проектних даних. Найбільшою популярністю користується кругла форма поперечного перерізу, тоді як по довжині вибирається будь-яка фігурна.
Перш, ніж бетонні балясини купити у виробника ErmitageDecor в Харкові, важливо продумати надійну основу, оскільки вироби досить важкі. Але це того варто - вироби можуть мати складну форму і бути покриті найтоншим орнаментом, при цьому коштувати порівняно недорого.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані