Карнизи з бетону


Стельовий карниз К-153 з бетону

Карниз к-153 ..

453 грн.

Стельовий карниз К-1 з бетону

Для завершення оздоблювальних робіт буде правильно купити стельовий карниз К - 1 з бетону, щоб прикрасити і підкреслити унікальність оформлення. Універсальність виробу полягає в його широких ..

323 грн.

Стельовий карниз К-4а з бетону

Карниз к-4а ..

329 грн.

Стельовий карниз К-18 з бетону

Карниз к-18 ..

660 грн.

Стельовий карниз К-22 з бетону

Карниз к-22 ..

655 грн.

Стельовий карниз К-25 з бетону

Карниз к-25 ..

310 грн.

Стельовий карниз К-26 з бетону

Карниз к-26 ..

687 грн.

Стельовий карниз К-30 з бетону

Карниз к-30 ..

660 грн.

Стельовий карниз К-34 з бетону

Карниз к-34 ..

668 грн.

Стельовий карниз К-36 з бетону

Карниз к-36 ..

839 грн.

Стельовий карниз К-36а з бетону

Карниз к-36а ..

885 грн.

Стельовий карниз К-44 з бетону

Карниз к-44 ..

668 грн.

Стельовий карниз К-47 з бетону

Карниз к-47 ..

1 708 грн.

Стельовий карниз К-48 з бетону

Карниз к-48 ..

1 708 грн.

Стельовий карниз К-53 з бетону

Карниз к-53   ..

552 грн.

Стельовий карниз К-53а з бетону

Карниз к-53а ..

552 грн.

Стельовий карниз К-55 з бетону

Карниз к-55 ..

1 507 грн.


Готуючи проекти елітних особняків, новобудов і розкішних котеджів архітектори використовують як прикраси фасаду функціональні бетонні карнизи. Вони виглядають ефектно, підкреслюють гармонію і цілісність будівлі, надають екстер'єру неповторні обриси і виразні форми.
Монтують елемент різними способами. Для захисту зовнішніх стін будівлі від опадів і підтікання зливової води, установку горизонтального виступу під покрівлею виробляють по всьому периметру будівлі. Також фасадна ліпнина з бетону використовується для акцентного поділу простору на зони, виділення стиків поверхів, цоколів, мансард, рішення декоративних завдань.

Чому варто купити карнизи з бетону?

Замовивши ліпнину від виробника в Харкові, власники нерухомості, професійні оформлювачі інтер'єрів і декоратори отримають вироби найвищої якості за недорогою ціною. Виріб виробляється за запатентованою технологією із застосуванням дорогої перевіреної сировини. В результаті такого підходу до роботи споживач отримує карнизи, що демонструють на практиці такі експлуатаційні характеристики:
  • міцність;
  • довговічність;
  • естетична привабливість.
Ліпнина стійка до механічних навантажень, несприйнятлива до мінливих кліматичних чинників, дії УФ-променів і вогню. Вона монтується в основну кладку, тому фіксація виходить надійною і міцною. Протягом років декоративний елемент не руйнується, оскільки має період експлуатації, еквівалентний терміну служби будівлі, що зводиться.

Бетонні карнизи: ексклюзивне витвір архітектурного мистецтва

В інтернет-магазині до замовлення доступні різноманітні конфігурації ліпнини, які виготовляються за ретельно проробленими ескізами. Вони можуть мати декоративні орнаменти та візерунки, відрізнятися по ширині і висоті. Виробник практикує створення продукції під замовлення, щоб мати можливість виготовити карнизи, які ідеально підійдуть до фасаду будинку, дозволять добитися виразності будівлі на фоні навколишнього міського ландшафту. 

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані