Статуї з бетону


Каріатида Крб - 10 з бетону

Каріатида Крб - 10 з бетону ..

6 801 грн. 9 068 грн.

Каріатида Крб - 9 з бетону

Каріатида Крб - 9 з бетону ..

6 801 грн. 9 068 грн.

Каріатида Крб - 13 з бетону

Ширина-200 ммВисота - 1280 мм..

1 500 грн. 2 000 грн.

Каріатида Крб - 14 з бетону

Каріатида Крб - 14 з бетону ..

873 грн. 1 164 грн.

Каріатида Крб - 15 з бетону

Каріатида Крб - 15 з бетону..

873 грн. 1 164 грн.


Творчо інтерпретуючи античні традиції архітектури і містобудування, майстри студії «ErmitageDecor» створюють із бетону ефектні статуї, які варто розглядати в якості самостійного авторського твору мистецтва. Вони використовуються в ландшафтному оформленні ділянок, застосовуються для декорування прибудинкової території, прикраси терас, фасадів, вхідних груп. Вироби виглядають велично та оригінально, викликають асоціації з благородною розкішшю і елегантним стильним шиком.

Чому варто замовити недорогу бетонну статую в Харкові та Україні?

Вирішивши купити бетонну статую в інтернет-магазині, власники нерухомості отримають доступ до величезного асортименту і низьким цінам. Однак можливість вибору стильного дизайну і заощадження коштів - не єдині вигоди, які обіцяє співпраця з порталом. Виробник робить ставку на роботу з якісною сировиною і передовим обладнанням, тому готова ліпнина з бетону відповідає найжорсткішим стандартам і вимогам.
Вона гідно переносить випробування часом - не втрачає зовнішній вигляд, зберігає цілісність і первинну текстуру під впливом сильних морозів, зливових опадів, високої вологості. Мають значення і інші переваги виробів:
  • простота монтажу;
  • стійкість;
  • можливість установки під відкритим небом;
  • візуальна схожість із натуральним дорогим каменем.
Пластичність бетонного розчину дозволяє скульпторам студії реалізовувати найсміливіші ідеї і задумки замовників.

Ідеї для застосування статуй із бетону

Неймовірно красиві статуї з бетону клієнти студії купують, керуючись особистим баченням естетики і смаковими перевагами. У процесі вибору товарів зі сторінок каталогу пропозиції порівнюють за зовнішнім виглядом, стилем, габаритним розмірам і вазі.
Індивідуальний підхід до пошуку дозволяє відшукати серед асортименту порталу ексклюзивні статуї, які ідеально впишуться в декор заміської ділянки, стануть незамінною частиною садово-паркового ансамблю. Розміщують каріатиди з метою перетворення екстер'єрів, поліпшення зовнішнього вигляду фасадів.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані