База колони ФБК 4


   Любителям класичних і старовинних інтер'єрів рекомендується купити базу колони ФБК 4, щоб відтворити в сучасних реаліях атмосферу давніх часів. Підстава колони необхідно для того, щоб виріб міцно фіксувалося на підлозі. Деталлю, яка прикрашає декор і робить загальний вигляд акуратним, є база колони ФБК 4 – купити елемент пропонує компанія Ermitage Decor.

Онлайн-магазин, створений на базі майстерні з виробництва гіпсового декору, дозволяє купити базу колони ФБК 4 в Харків за помірною вартістю. Виріб стане відмінною підмогою для майбутньої колони і дозволить встановити її надійно, міцно і швидко.

Де купити базу колони ФБК 4 в Харкові?

Ліпний декор сьогодні виготовляють багато компаній в Україні, але тільки майстерня Ermitage Decor пропонує найбільш оптимальні та вигідні умови співпраці. У нас купити базу колони ФБК 4 Харків може зовсім недорого. При цьому, гарантується максимально висока якість, екологічність, довговічність виробу. Поспішайте купити базу колони ФБК 4 від виробника прямо зараз! 

Ви можете замовити базу, додатково армовану скловолоконною сіткою і цементно-клейовим покриттям. Зверніть увагу, що посилений варіант підвищує вартість виробу на 20%.

Так само ви можете замовити цю базу для будь - якого діаметру стовбура колони з нашого асортименту (від 180 мм-до 500мм), або за вашими індивідуальними розмірами.

Ціна вказана за 1 шт.!

Ця база стикується:

  Капітель квадратна ФКП 4 h250 (d250)


  Колона квадратна ФКА 6 d250


Характеристики
Використання декоративної ліпнини універсальне
Колір Білий або сірий
Матеріал пінополістирол
Покриття Полімерне або цементно-клейове
Тип виробу база
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані