Декоративні колони з пінопластуМожливості застосування спінених полегшених матеріалів з кожним роком стають все більш різноманітними. Користуючись цим, майстри студії «ErmitageDecor» створюють неймовірно стильні і привабливі декоративні колони з пінопласту. Вони підходять для прикраси інтер'єрів та екстер'єрів, широко використовуються в приватному будівництві, архітектурному оформленні торгових площ, офісних будівель, просторів для відпочинку.

Колони з пінопласту: конструктивні особливості, позитивні відмінності

Зовнішній вигляд колон з пінополістиролу імітує структуру натурального каменю. Однак візуальне схожість з природним матеріалом не є єдиним гідністю вироби. Воно володіє перевагою і за іншими параметрами:
  1. Елементарний процес монтажу
У монтажників не виникає складнощів в процесі установки. Ліпнина з пінополістиролу має мінімальну вагу, тому для її фіксації і транспортування не доводиться вдаватися до використання спеціального підйомного обладнання.
  1. Довгий період служби
Термін служби порівняємо з періодом експлуатації будівлі. Студія надає гарантію довговічності виробів, оскільки зберігає в якості використовуваної сировини і чіткому дотриманні технологій виробництва. Застосовувані матеріали відрізняються екологічністю і гігієнічністю.
  1. Стійкість до зовнішніх чинників
На зовнішній вигляд і технічні характеристики виробів з пінопласту не роблять негативного впливу кліматичні чинники:
  • перепади вологості;
  • негативні температури;
  • опади;
  • УФ-випромінювання.
Відсутній ризик передчасного зносу і в результаті механічних навантажень.

Купити колони з пінополістиролу недорого в Харкові та Україні

Інтернет-магазин підготував привабливі пропозиції для клієнтів, які прагнуть замовити якісні пінопластові колони для декору за демократичною ціною. На сторінках каталогу представлений широкий асортимент виробів, дизайн яких розроблявся відповідно до класичних канонів архітектури. Майстри цеху можуть скласти і ексклюзивний ескіз, а потім відтворити в точності всі його деталі. Замовити колони з пінополістиролу можна як у Харкові, так і з доставкою до будь-якого міста України: Київ, Дніпро, Львів, Одеса та інші.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані