Лиштви з пінопласту від виробника


Фасадний молдинг (налічник) ФМ 1 (h 100)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 1 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мале..

133 грн. 177 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 2 (h 140)

Методика оформлення внутрішнього інтер'єру приміщень тісно поєднується із застосуванням молдингів. Складно уявити двері або вікно, де немає відповідного молдинга. При бажанні можна піти на..

154 грн. 206 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 3 (h 125)

Створення оригінального вигляду будинку вимагає великих капіталовкладень і ще більших тимчасових витрат. Але не слід засмучуватися-цілком можливо, що серед відкинутих раніше варіантів знаходи..

145 грн. 193 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 4 (h 100)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 4 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мале..

111 грн. 148 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 5 (h 120)

Декорування будинку забирає занадто багато часу? Цілком можливо, що ви витрачаєте свої сили зовсім не на ті елементи, які дійсно здатні прикрасити житло? Рекомендуємо купити фасадний молдинг ..

145 грн. 193 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 6 (h 140)

Для прикраси будинку дуже вигідно використовувати фасадні молдинги, оскільки вони відмінно поєднуються з багатьма стилями і відрізняються довговічністю. Рекомендуємо купити фасадний кутовий м..

152 грн. 203 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 7 (h 120)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 7 виконана за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має маленьку..

139 грн. 186 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 8 (h 130)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм-8 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мале..

145 грн. 193 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 9 (h 150)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 9 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мале..

137 грн. 182 грн.

Фасадний молдинг (налічник) ФМ 10 (h 150)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 10 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мал..

152 грн. 203 грн.

Фасадний молдинг (налічник) ФМ 11 (h 200)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 11 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мал..

145 грн. 193 грн.

Фасадний молдинг (налічник) ФМ 12 (h 150)

Декоративний фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 12 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому ..

152 грн. 203 грн.

Фасадний молдинг (налічник) ФМ 13 (h 150)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 13 виготовлена ​​за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має н..

165 грн. 219 грн.

Фасадний молдинг (налічник) ФМ 14 (h 220)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 14 виготовлена ​​за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має не..

201 грн. 268 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 15 (h 150)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 15 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мал..

177 грн. 236 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 16 (h 170)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 16 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мал..

173 грн. 231 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 17 (h 150)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 17 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мал..

169 грн. 225 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 18 (h 170)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 18 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мал..

179 грн. 239 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 19 (h 100)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 19 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мале..

125 грн. 166 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 20 (h 160)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 20 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мале..

175 грн. 233 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 21 (h 130)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 21 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мале..

138 грн. 184 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 22 (h 190)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 22 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мале..

187 грн. 249 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 23 (h 200)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 23 виготовлена ​​за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має не..

189 грн. 252 грн.

Фасадний молдинг (наличник) ФМ 24 (h 150)

Фасадний молдинг (іноді називається фасадна тяга) фм 24 виготовлена за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має мале..

176 грн. 235 грн.


Віконні лиштви з пінопласту - це витончені профільовані планки з накладної конструкцією, які використовуються для декоративного оздоблення прорізів. Складний рельєф на поверхні в поєднанні з бездоганним виконанням надає даному елементу оригінальний вид. Він доречно виглядає на фасаді шикарного приватного особняка, галереї, театру, розкішного готелю.

Фасадні лиштви на вікна з пінопласту: функціональне призначення

Пінопластові лиштви на вікна допомагають у вирішенні функціональних питань. Вони закривають монтажний шов, встановлюються П-образно на отворі. Характеризуються вироби з даної лінійки такими рисами:
  1. Доступна ціна
У Харкові та інших містах країни (Киїів, Львів, Одеса, Дніпро та інші) купити лиштви на вікна з пінополістиролу вдасться недорого. Інтернет-магазин ретельно контролює процес ціноутворення, проявляє лояльне ставлення до інтересів споживачів. Низька вартість пояснюється і простою технологією виробництва.
Спінена синтетична сировина поширена і доступна, тому пінопластовий фасадний декор коштує в кілька разів дешевше ліпнини з гіпсу, фасадних прикрас із мармуру, каменю або граніту.
  1. Простий процес установки
Працювати над декоруванням вікон просто і приємно. Лиштви мають невелику вагу і акуратні габарити. Вони легко монтуються на поверхні, довго зберігають первісну красу.
  1. Відсутність несучої навантаження
Навантаження на стіну мінімальна, тому не потрібно перейматися з приводу стійкості несучої конструкції будівлі.

Фасадні лиштви з пінополістиролу: ефектний і оригінальний декор

Замовити лиштви на вікна з пінополістиролу можна як в класичному, так і в лаконічному сучасному дизайні. Крім характеру малюнка на поверхні, вони можуть відрізнятися і низкою технічних аспектів. Це:
  • розміри;
  • призначення;
  • склад сировини.
Є різноманітність і у варіантах зовнішнього оформлення. Крім однотонних світлих наличників майстри студії «ErmitageDecor» виготовляють вироби з позолотою, патиною і декоративним кольоровим покриттям.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані