Фасадний молдинг (наличник) ФМ 5 (h 120)


   Декорування будинку забирає занадто багато часу? Цілком можливо, що ви витрачаєте свої сили зовсім не на ті елементи, які дійсно здатні прикрасити житло? Рекомендуємо купити фасадний молдинг для декору, здатний стати ковтком свіжого повітря для вашого креативу! Дане пристосування широко застосовується багатьма громадянами нашої країни, які бажають створити атмосферу затишку, тепла, комфорту.

Виробництво фасадних молдингів

Перейнявши технологію виробництва молдингів для декору у європейських колег, наші фахівці відтворюють справжні предмети мистецтва, чия вартість залишається цілком демократичною. У цьому легко переконатися, якщо купити фасадний молдинг для декору Фм 5 (Харків) прямо зараз. Стандарти якості строго контролюються фахівцями на стадії виробництва, тому не слід очікувати будь-яких неприємних сюрпризів після монтажу.

Втім, монтаж молдинга пройде настільки швидко і легко, що можна сміливо відмовлятися від професійних послуг майстрів. Для пінополістиролу, використовуваного у виробництві молдингів, це вважається абсолютною нормою. На додачу, матеріал характерний стійкістю до механічних деформацій, захистом від вологи і раптових температурних змін. Незначна вага дозволяє транспортувати готовий виріб в будь-яку точку без додаткових фінансових витрат.

Все це дозволяє купити фасадний наличник для декору (Україна) з повною впевненістю у виборі. Не рекомендуємо зволікати з покупкою, адже попит на продукцію такого рівня якості досить високий! 

Ви можете замовити молдинг, додатково армований скловолоконною сіткою і цементно-клейовим покриттям. Зверніть увагу, що посилений варіант підвищує вартість виробу на 20%.

Ціна за 1 п. метр!

ErmitageDecor-варіативні молдинги для декору за найкращими цінами

Пропонуємо замовити фасадний молдинг для декору за цінами виробника! Ця унікальна пропозиція стане справжньою сенсацією для всіх, хто збирається облаштувати житло за допомогою такого дивного пристосування. Якщо потрібно уточнити характеристики даного пристосування або дізнатися, як фасадний молдинг для декору купити без зайвої витрати часу, звертайтеся до нашого менеджера за наведеними телефонними номерами.
Характеристики
Вид плінтуса гладкий
Використання декоративної ліпнини зовні приміщення
Колір Білий або сірий
Матеріал пінополістирол
Тип виробу Молдинг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані