Пілястра кутова ФПЛ 1 w 180


   Пілястра кутова Фпл-1 від виробника ErmitageDecor дозволить надати свіжовідремонтованій будівлі або шикарній новобудові благородний, ексклюзивної елітарності вигляд! Незамінний елемент класичного архітектурного ансамблю, що створює монолітний, надійний імідж в стилі давніх імператорських палаців. Пілястра кутова Фпл - 1 з пінопласту в ідеальному виконанні професійних скульпторів компанії бездоганно оберігає конструкції від негативних особливостей опадів і вологості.

Пілястра кутова Фпл-1 замовити в Україні вигідно!

Цінителям традиційних форм в архітектурі, безсумнівно, сподобається пілястра кутова Фпл-1 купити Україна з індивідуальною пропозицією монтажу експертами скульптурного мистецтва рекомендує у нас! Гарантовано вища якість пінополістиролу, вишукані силуети, рельєф без вад: тільки авторитетні майстри здатні передати неповторну красу кращих традицій стародавнього зодчества. Зацікавила пілястра кутова Фпл-1 купити Харків з безумовною гарантією довговічності, можливостями надання бажаного тону поверхні, рекомендує в Ермітаждекор!

Поспішайте придбати недорого: пілястра кутова Фпл-1 замовити в Україні на кращих умовах-вдалий вибір!

Ви можете замовити пілястру, додатково армовану скловолоконною сіткою і цементно-клейовим покриттям. Зверніть увагу, що посилений варіант підвищує вартість виробу на 20%.

Ціна вказана за 1 пог.м!

Характеристики
Використання декоративної ліпнини універсальне
Колір Білий або сірий
Матеріал Пінопласт, пінополістирол
Покриття Полімерне або цементно-клейове
Тип виробу пілястра кутова
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані