Світлові карнизи з пінополістиролу і пінопласту


Фк світловий-1 h400х390мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-1Світловий карниз з пінопласту має певні переваги. Головне достоїнство такого карниза-це простота монтажу. Будь-яка людина яка трохи розбира..

416 грн. 554 грн.

Фк світловий-10 h235х320мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-10 На сьогоднішній день в світі величезна кількість різних приладів освітлення. Це дає необмежену сферу використання таких елементів. І..

234 грн. 312 грн.

Фк світловий-11 h260х420мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-11При створенні декоративних елементів для фасаду будівель можуть використовуватися різні матеріали, проте найбільш зручним вважається піноп..

199 грн. 266 грн.

Фк світловий-12 h400х290мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-12Фасадний карниз Фк - 12 виконаний з пінополістиролу, ідеально підійде для декорування фасадів та інтер'єрів будь-яких приміщень. У процесі..

593 грн. 791 грн.

Фк світловий-13 h630х540мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-13Елементи декору з пінополістиролу армуються спеціальним акриловим покриттям, що гарантує високий ступінь адаптивності до навколишнього сер..

450 грн. 601 грн.

Фк світловий-2 h250х100мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-2Приховане освітлення-ефектний декор вашого будинку, який не потребує кваліфікованої допомоги у виконанні вашої задумки. Світловий карниз з ..

286 грн. 381 грн.

Фк світловий-3 h350х315мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-3Світловий карниз-це додаткове джерело світла. Стороння людина бачить лише приглушене світіння по периметру приміщення.   Переваги..

316 грн. 422 грн.

Фк світловий-4 h150х70мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-4Для декору сучасного інтер'єру на сьогоднішній день використовуються найрізноманітніші варіанти освітлення і підсвічування. Підсвічування ф..

165 грн. 219 грн.

Фк світловий-5 h220х65мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-5Фасадні карнизи для підсвічування ідеально приховують освітлювальні елементи. Завдяки цьому при денному світлі обробка здається простим дек..

241 грн. 321 грн.

Фк світловий-6 h280х110мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-6Хочемо запропонувати Вашій увазі спеціально розроблені фасадні карнизи для прихованого освітлення. При проектуванні креслень було передбаче..

251 грн. 335 грн.

Фк світловий-7 h250х75мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-1 Світлові карнизи стали все частіше використовуватися дизайнерами не випадково. Вони візуально збільшують висоту будівлі, розширюють м..

225 грн. 300 грн.

Фк світловий-8 h250х80мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-8  Фасадний світловий карниз-це елегантний спосіб вирішити проблему відсутнього освітлення. У таких карнизах спеціально розраховано про..

243 грн. 323 грн.

Фк світловий-9 h320х245мм

Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-9Світловий карниз-прекрасне рішення якщо вам потрібне додаткове джерело світла. Такі карнизи мають досить багато переваг, ось деякі з них&nb..

424 грн. 566 грн.


У сучасному декоруванні інтер'єру великий попит на обробку стель світловими карнизами, і застосування пінопластових карнизів є вдалим способом перетворення свого житла без великих витрат. Світлові карнизи з пінополістиролу можуть бути виконані в різних стилях, гармонійно доповнюючи будь-яку стилістику інтер'єру. Вони не тільки ефектно завершують малюнок стіни, маскують недоліки стиків, а й використовуються як джерело додаткового освітлення. 

Світлові карнизи з пінопласту

Світловий карниз це, простіше кажучи, додаткове джерело світла. Сторонньому оку видно лише приглушене світло по периметру приміщення, що цілком задовольняє потребу в недостатньому освітленні.

Основні переваги таких карнизів:

  • Достатня міцність.
  • Досить тривалий термін служби.
  • Можливість використання в інтер'єрах будь-якої стилістики.
  • Світлові елементи повністю приховані від сторонніх очей, завдяки чому інтер'єр стає вишуканим, а також набуває дещо незвичайного оформлення.
  • Витримує декорування будь-яким способом, від простого фарбування до золочення.
  • Використання такого освітлення не буде викликати надмірне нагрівання поверхні стелі через його невелику потужність.
  • Простота виконуваного монтажу.
  • Невисока вартість 
  •  Швидке встановлення

При покупці виробу будьте уважні, і купуйте тільки якісний товар. Карниз не повинен просвічуватися, він повинен мати пази для монтажу світлодіодних виробів і захисні плівки, які призначені для запобігання загоряння. При установці карниза фахівці радять використовувати не тільки рідкий клей, але і саморізи, для якісної фіксації.

Магазин ЭрмітажДекор на ринку продажів подібних виробів не один рік, тому ми точно знаємо, що потрібно клієнту. У нас виключно якісний товар.

Ми доставляємо нашу продукцію не тільки по Харкову, але і в інші міста України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів

Рекомендовані