Термопанель (ізосайдінг) ТП 5


   Термопанель або ізосайдинг - є трикомпонентним матеріалом представляючи собою плиту пінополістиролу (ПСБ С-35), армовану полімерним акриловим фасадним складом ( товщина акрилового покриття 3-4 мм). Термопанель (ізосайдинг) - володіє високими теплоізоляційними характеристиками з коефіцієнтом теплопровідності 0,03 Вт/м*к.

Плита має розмір 495х2000х50 або 100мм, товщина варіюється в залежності до вимог по теплоізоляції. Всі чотири сторони панелі ізосайдингу мають торцеве з'єднання.

Основні конкурентні переваги в порівнянні з аналогічними матеріалами це легкість при монтажі і вартість матеріалу, і при цьому, термін служби даного фасаду дорівнює терміну служби всієї будівлі.


Переваги изосайдинга:

- Ізосайдинг сприяє економії на опаленні до 60 %.

- Панелі Ізосайдингу з'єднуються системою паз в паз. Вертикальні стики склеюються клей-пінної і поверх наноситься той же однорідний полімерний клей,що і на виробі. (Клей можна придбати у нас)

- Поверхня "Ізосайдингу", через високу адгезію і еластичності, не схильна до утворення тріщин, що сприятливо позначається на загальній стійкості фасадів до температурних і фізичних деформацій.

- Після монтажу Ізосайдингу вам достатньо тільки погрунтувати фасад будинку ( рекомендуємо грунтовки з кварцовим наповнювачем, для кращої адгезії фарби з поверхнею) і пофарбувати його в будь-який бажаний колір

- При монтажі ізосайдингу не використовують комплектуючі з металу, які з часом коррозируют.

- Монтаж Ізосайдингу значно простіше в порівнянні з іншими системами "мокрого фасаду".

- Ізосайдинг в комплектації з добірними елементами декору мають однорідний склад, і за рахунок цього готовий фасад являє собою високоефективний "термос", але так як панель є паропроникною то вся конструкція стінового пирога будинку дихає підтримуючи необхідний мікроклімат взимку тепло а влітку прохолоду.

При замовленні термопанелі товщиною 100 мм, загальна вартість збільшиться на 30%.

Ціна за 1 пог. м. (0,5 кВ. м.)!!!

Один виріб (0,5х2 м) = 1 кв. м.


Мінімальне замовлення 5 кв. м. (тобто 10 м. п. вироби)

Характеристики
Довжина (мм) 2000
Колір сірий
Покриття Цементно-клейове
Тип Термопанель
Товщина (мм) 50
Ширина (мм) 495
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані