Фасадний карниз ФК6 H 170x125

  • Власне виробництво
  • Власне виробництво
  • В наявності
  • Модель:  Фасадный карниз ФК6 H 170x125
  • Длина: 2000 мм x Ширина: 125 мм x Высота: 170 мм

   Багато українців основні зусилля витрачають на облаштування внутрішньої частини житла, зовсім забуваючи про зовнішній вигляд будинку. Навіть якщо це заміський будинок, не варто відмовлятися від яскравого оформлення, де допоможе фасадний декор. Рекомендується купити фасадний декор з пінополістиролу Фк-6 в нашому інтернет магазині, оскільки ми здатні запропонувати найбільш лояльну вартість.

Чим цікавий фасадний декор з пінополістиролу?

При створенні декоративних елементів для фасаду будівель використовуються різні матеріали, однак найбільш доцільним вважається пінополістирол. Це досить зносостійкий матеріал, повністю захищений від вологи. Незначна вага значно спрощує транспортування і установку карниза з даного матеріалу. Більш того, якщо купити фасадний декор з пінополістиролу (Харків), то можна ще непогано заощадити, в чому давно змогли переконатися наші покупці.

Очевидною перевагою фасадного декору від нашої компанії ErmitageDecor стала авторська робота фахівців з величезним досвідом. Кожен візерунок, лінія і контур - все це робиться вручну, використовуючи професійний набір інструментів. Подібну красу поспішають купити фасадний декор з пінополістиролу в інтернет магазині ErmitageDecor українці з багатьох областей країни, адже за такі гроші це найкращий варіант для облагородження зовнішньої частини будинку.

Студія ліпного декору ErmitageDecor - оригінальні фасадні декори високої якості

Щоб негайно фасадний декор з пінополістиролу купити (Харків), буде потрібно всього 1-2 хвилини. Якщо з якихось причин покупка затягується за часом, тоді негайно зв'яжіться з нашим менеджером за наведеними телефонними номерами. Переконані, що в ході телефонної консультації Ви зможете отримати вичерпні відповіді на всі питання, що цікавлять!

Слід сказати, що у нас вийде купити фасадний декор з пінополістиролу (Україна) нестандартних форм і розмірів. В даному випадку вартість може змінитися. Таким чином, вказуючи свої переваги менеджеру, не забудьте дізнатися актуальну вартість замовлення.

Також ви можете замовити дану модель карниза, додатково армовану скловолоконною сіткою і цементно-клейовим покриттям. Зверніть увагу, що посилений варіант підвищує вартість виробу на 20%.

Характеристики
Вид плінтуса Плінтус з гладким профілем
Використання декоративної ліпнини зовні приміщення
Колір білий
Матеріал пінополістирол
Тип виробу карниз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані