Пілястра ФПЛ 10 w 400


   Універсальний, ефектний спосіб додання будові досконалого вигляду після процедур реставрації, відновлення первісного вигляду, оформлення новобудови в класичних традиціях: багатоцільова пілястри Фпл-10 фасадна від виробника доступна в ErmitageDecor! Виберіть вишуканість і естетичність, не втрачає актуальності, привертаючи увагу оточуючих до бездоганного смаку і підвищуючи цінність будівлі. Чудова архітектура, цільовий захист фасадів від негативних впливів атмосферних явищ: декоративна пілястра Фпл-10 фасадна в Україні - затребуваний елемент декору. Телефонуйте нам! 

Пілястра Фпл-10 фасадна з пінопласту: розумна інвестиція       

Споруда втратила автентичність, новий котедж виглядає безликим? Пілястра Фпл-10 фасадна з пінопласту - доступного рівня вартості і неймовірної краси матеріал швидкого і довгострокового оформлення конструкції! Пінополістирол не деформується при змінах вологості, має незначну масу, яка не перевантажує стіни. Пілястра Фпл-10 фасадна купити Україна можливо в будь-яких відтінках: тонування в якій віддається перевага колірній палітрі може бути виконано відповідно до побажань клієнта!

Потрібна пілястри Фпл-10 фасадна купити Харків, ЕрмітажДекор: салон скульптурного мистецтва!

Ви можете замовити пілястру, додатково армовану скловолоконною сіткою і цементно-клейовим покриттям. Зверніть увагу, що посилений варіант підвищує вартість виробу на 20%.

Ціна вказана за 1 пог.м!

Характеристики
Використання декоративної ліпнини універсальне
Матеріал Пінопласт, пінополістирол
Тип виробу пілястра
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані