Руст (боссаж) ФР 3 (400*700)


   Кутовий руст Фр 3 для декорування будівель допоможе прикрасити фасад будинку, паркану, будь-який інший поверхні. Він виконує переважно декоративну функцію, але також здатний приховати різні дрібні дефекти. Руст називають також боссаж Фр 3 для декорування будівель і застосовують повсюдно.

В основі виробу лежить екологічний матеріал пінопласт, що імітує натуральний камінь. Переваги використання цього легкого і практичного сировини очевидні-низька вартість, довговічність, стійкість до зовнішніх факторів. Тому пінополістироловий боссаж Фр 3 для декорування будівель від виробника користується великим попитом.

Компанія Ermitage Decor пропонує придбати боссаж Фр 3 для декорування будівель від виробника з терміном виготовлення до 10 днів. Це залежить від декількох факторів, серед яких обсяги роботи і завантаженість фахівців майстерні. Ми допоможемо вам перетворити фасад шляхом створення незвичайних композицій. Залежно від того, як буде викладений руст Фр 3 для декорування парканів, ви отримаєте строгий або витончений екстер'єр. 

Ціна за 1 шт.!

Характеристики
Використання декоративної ліпнини універсальне
Колір Світло сірий
Матеріал пінополістирол
Покриття Цементно-клейове
Тип виробу Руст фасадний
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані