Карниз з гіпсу к-52 h80х89мм


   Карниз з гіпсу к-52 в білому кольорі - трендові інтер'єрне рішення авторства ErmitageDecor для шанувальників класичних компонентів внутрішнього декору. Житлові, комерційні, муніципальні приміщення набувають урочистий, вишуканий вигляд з конструкціями ліпнини - спробуйте перевірене часом декорування від професіоналів!

Шукаєте можливість купити карниз з гіпсу Україна радить якісні продукти ЕрмітажДекор. Гарантовано професійний підхід, застосування високоякісного екологічного сировини: завершіть ремонт вдалим штрихом!     


Карниз з гіпсу к-52 в білому кольорі: вигідна пропозиція!

При необхідності доступною вартості карниз з гіпсу к-52 купити Харків співпрацює з експертами-скульпторами: найкраща студія - ЕрмітажДекор! Рекомендації і допомога консультантів купують ліпнину допоможуть грамотно вписати елементи декору в основний інтер'єр. Не нехтуйте порадами майстрів!

Поспішайте купити карниз з гіпсу к-52 80х89мм: оптимальні параметри вироби, ідеально відповідні стандартам класичного інтер'єру! Для якісного монтажу не забудьте скористатися сприянням співробітників майстерні. Карниз з гіпсу к-52 в Харкові - бездоганної якості варіант ErmitageDecor!


Характеристики
Вид плінтуса Плінтус з орнаментом
Використання декоративної ліпнини Всередині приміщення
Висота (мм) 80
Колір білий
Матеріал гіпс
Покриття Без покриття
Тип виробу карниз
Ширина (мм) 89
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані