Світильник стельовий 8


310 грн.  413 грн.
 Знайшли дешевше
   Створити чарівний інтер'єр залу урочистостей, вишуканого ресторану або розкішної вітальні допоможе унікальний світильник гіпсовий стельовий 8 зі світлодіодним лампою від ErmitageDecor. Витончена гіпсова ліпнина з вкрапленнями ультрасучасних технологій освітлення бездоганно сполучуваності з класичними напрямками існуючого стилю приміщення!


Світильник стельовий 8 від виробника відрізняється лояльною вартістю, бездоганністю форм, ідеальним рельєфом і можливістю тонування у відтінку основних елементів декору! Вироби додасть стелях вишукану, невагому красу і створить привертає увагу візуальний ефект. Телефонуйте в ЕрмітажДекор!

Світильник стельовий 8 в стилі модерн: доступне диво!

Бажаючим гіпсовий світильник стельовий 8 купити Україна радить співпрацю з досвідченими скульпторами, які використовують високоякісне, екологічне сировину. Бездоганність смаку і виконання замовлення - продукція, що не викликає нарікань! Світильник стельовий 8 в стилі модерн без праці монтується професійними майстрами, тому попередньо укладіть договір з ЕрмітажДекор, що гарантує високу якість підсумкового вигляду приміщення.

Світильник стельовий 8 в стилі модерн Україна довіряє ErmitageDecor!

светильник потолочный 8 со светодиодной лампой

Примеры светильника 8 в интерьере

светильник потолочный 8 от производителя

светильник потолочный 8 в стиле модерн

светильник потолочный 8 купить украина

Характеристики
Лампочки в комплекті немає
Напруга мережі 100 ~ 120 В
Пульт дистанційного управління немає
Стиль виконання модерн
Тип вимикача настінний
Тип лампи світлодіодна
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані