Руст (боссаж) ФР 2 (300*500)


   Універсальний виріб руст Фр2 для декорування будівель допоможе перетворити похмуру поверхню в естетично приємний погляду фасад. Композиція з "рустових каменів" надає оформленню завершеності, тому рекомендується Руст (боссаж) Фр-2 для декорування будівель купити всім, хто прагне створити унікальну зовнішню обробку, що виділяється на тлі інших споруд. За допомогою прямокутних планок можна отримати стильний дизайн.

Майстерня Ermitage Decor пропонує боссаж Фр 2 для декорування будівель від виробника з гарантією якості і надійності. При створенні деталей використовується лише екологічна сировина-пінопласт. Він володіє набором властивостей, які дозволяють створити ідеальний боссаж Фр 2 для декорування будівель від виробника з тривалим терміном експлуатації. Пінополістирол стійкий до вологи, опадів, мікроорганізмів, пошкоджень, температур.

Щоб зробити замовлення, проконсультуйтеся з менеджером з усіх хвилюючих питань. Ми підкажемо, як гармонійно використовувати руст Фр-2 для декорування парканів, кутів, стін та інших поверхонь.

Характеристики
Використання декоративної ліпнини універсальне
Колір Світло сірий
Матеріал пінополістирол
Покриття Цементно-клейове
Тип виробу Руст фасадний
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані