Руст (боссаж) ФР 4 (320*400)


   Русти (Боссажі) в основному застосовуються для декорування будівель, парканів. Ніяких функціональних призначень фасадний русти не несуть, зате надають будівлі приємний естетичний вигляд. Русти (боссаж) можна викладати по різному, в залежності від комбінації можливо зрадити будівлі акуратний і строгий вигляд або навпаки підкреслити легкість і витонченість фасаду, поставивши великі русти (боссажі) будівля буде виглядати потужним і громіздким. Часто русти застосовуються на кутах фасаду будівель. Іноді несуть роль фальш-колон. Все частіше і частіше русти можливо побачити на парканах. Основні переваги рустів (бассажей) з пінопласту це легка вага, завдяки чому монтаж займає мінімум витрат сил і часу при цьому цементно-клейове покриття прослужить довше ніж бетон.

Русти (боссажі) виготовлені за міжнародними стандартами з використанням високоякісних матеріалів, в основі пінополістирол, завдяки якому виріб має маленьку вагу. При виготовленні Руста (боссажа) на пінополістирол наноситися спеціальна армована сітка, яка в подальшому не дає тріскатися. Останній шар має спеціально цементно-клейове армуюче покриття, стійке до відколів і впливу погодних умов, що робить русти (боссажі) з пінопласту універсальними і практичними декоративними елементами.

Пінопластові русти (боссажі) нашого виробництва не можуть бути несучою опорою, вони несуть декоративну функцію.

Фасадну ліпнину з пінопласту можливо виготовити не тільки по каталожних позиціях, але і під замовлення, за кресленнями або ескізами.

Ціна за 1 шт.!

Характеристики
Використання декоративної ліпнини універсальне
Колір Світло сірий
Матеріал пінополістирол
Покриття Цементно-клейове
Тип виробу Руст фасадний
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані