Фк світловий-12 h400х290мм


593 грн.  791 грн.
 Знайшли дешевше
   Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-12

Фасадний карниз Фк - 12 виконаний з пінополістиролу, ідеально підійде для декорування фасадів та інтер'єрів будь-яких приміщень. У процесі виготовлення ми враховуємо всі міжнародні стандарти і всі матеріали проходять ретельну перевірку. При виготовленні цього карниза було враховано простір для світлодіодної стрічки, щоб забезпечити підсвічування карниза. Модель дуже просто встановлювати і транспортувати, завдання також значно полегшує невелику вагу.

Елементи декору з пінополістиролу армуються спеціальним акриловим покриттям, що гарантує високий ступінь адаптивності до навколишнього середовища. Міцне і еластичне акрилове захисне покриття на деталях товщиною не менше 2-4 мм, здійснюється методом протягання або напилення. Покриття необхідно декоративним елементам для захисту від зовнішніх несприятливих факторів. 

При необхідності ви можете замовити фасадні декори з пінополістиролу зі скловолоконною сіткою і цементно-клейовим покриттям. У разі замовлення фасадних декорів з сіткою і цементно-клейовим покриттям ціна виробу збільшується +20% до ціни.

Характеристики
Вид плінтуса Плінтус з гладким профілем
Використання декоративної ліпнини зовні приміщення
Висота (мм) 400
Глибина полички: 290
Колір Білий або сірий
Матеріал пінополістирол
Покриття Акрилове або цементно-клейове
Тип виробу карниз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані