Фк світловий-13 h630х540мм


450 грн.  601 грн.
 Знайшли дешевше
   Світловий карниз з пінополістиролу і пінопласту Фк-13


Елементи декору з пінополістиролу армуються спеціальним акриловим покриттям, що гарантує високий ступінь адаптивності до навколишнього середовища. Міцне і еластичне акрилове захисне покриття на деталях товщиною не менше 2-4 мм, здійснюється методом протягання або напилення. Покриття необхідно декоративним елементам для захисту від зовнішніх несприятливих факторів. 

При необхідності ви можете замовити фасадні декори з пінополістиролу зі скловолоконною сіткою і цементно-клейовим покриттям. У разі замовлення фасадних декорів з сіткою і цементно-клейовим покриттям ціна виробу збільшується +20% до ціни.

Світлові карнизи стали все частіше використовуватися дизайнерами. Вони візуально збільшують висоту будівлі, розширюють межі стін. При правильному використанні і розстановці світлодіодного освітлення ви можете створити незабутній і унікальний ефект на фасаді свого будинку

 Карниз для прихованого освітлення-прекрасна розробка, яка створює атмосферу, затишок і спокій. Деякі споживачі вважають виріб дрібницею і зайвим декором, але якщо поглянути з професійної точки зору - це дуже зручно. вигідно, надійно і практично. Карниз для освітлення з пінополістиролу-відмінний вибір-пінополістирол-прекрасний зносостійкий матеріал, а при виготовленні і розробці профілю ми залишали спеціальне місце для світлодіодних стрічок, які можуть бути будь-якого типу, на ваш смак. Різноманітність видів і форм відкриває широкі можливості, в нашому магазині клієнт зможете підібрати карниз який буде задовольняти і за ціною і по практичності.

Характеристики
Вид плінтуса Плінтус з гладким профілем
Використання декоративної ліпнини зовні приміщення
Висота (мм) 630
Глибина полички: 540
Колір Білий або сірий
Матеріал пінополістирол
Покриття Акрилове або цементно клейове
Тип виробу карниз
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари
Рекомендовані